Kontakt wedi

 

Så hjælper vi dig godt på vej…
Teamer du op med wedi på dit næste byggeprojekt, så hjælper wedi gerne med konstruktionstegninger, hjælp til brandrådgiverdokumentation ligesom wedi bidrager til opstarten på byggepladsen med opbygning af det første badeværelse og tilhørende instruktion og undervisning til de udførende håndværkere.

Vi sidder klar til at besvare dit kald eller din mail.

wedi GmbH Danmark
Hvedemarken 5,
DK – 3520 Farum

Tel.: +45 4738 2329
info@wedi.dk

wedi danmark

Send en mail til os

wedi Skandinaviske team

Mette Fra Wedi

Mette Bengtson
Internal Sales & Marketing
DK

Tel.: +45 4738 2329
Mette.bengtson@wedi.dk

Mette Fra Wedi

Henrik Ohrt
Sales-and projektmanager
DK

Tel.: +45 4043 8588
Henrik.Ohrt@wedi.dk

Mette Fra Wedi

Lars Green
Sales Rep.
DK

Tel.: +45 4043 1633
Lars.green@wedi.dk

Mette Fra Wedi

Malene Wendelboe
Internal Sales & Marketing
DK

Tel.: +45 2221 1049
Malene.wendelboe@wedi.dk

Tanja wedi
Lasse Bo Varberg Ervolder
Area Manager Scandinavian/Nordic Regions
DK

Tel.: +45 2221 1995
Lasse.ervolder@wedi.dk

Preben fra wedi
Preben Lunde
Teknisk Salg
NO

Tel.: +47 4133 4484
Preben.lunde@wedi.no

Preben fra wedi

Jørn Steinar Lund
Sales Manager
NO

Tel.: +47 4133 4288
Jorn.lund@wedi.no

Preben fra wedi
Petter Levernes
Fagkonsulent, Teknisk salg
NO

Tel.: +47 4133 4571
Petter.levernes@wedi.no

Leah Lund, wedi

Leah Lund
Store Merchandiser
NO

Tel.: +47 4133 2644
Leah.lund@wedi.no

Preben fra wedi
Janne Carlsson
Key Account Manager
SE

Tel.: +46 (0) 723-965 637
Jan.carlsson@wedi.se